14. mail toimus Paikuse staadionil TV 10 OS Pärnumaa 4. etapp. Greete-Liis Krapp võitis nii vanemate tüdrukute palliviske kui kettaheite. Kaksikvõidu tõid koju Gert Martin Muttel ja Elmar Jefimov nooremate poiste palliviskes. Teise koha saavutasid Tõnis Hendrik Tallo vanemate poiste palliviskes ja Kuldar Vreimann nooremate poiste kettaheites. Vanemate poiste 1000 m jooksus oli Markus Kaljur kolmas.

Juba mõni päev hiljem toimusid samas paigas Pärnumaa koolinoorte MV kergejõustikus. “Meie lapsed näitasid suurepäraseid tulemusi”, sõnas võistluselt naastes pisut kurnatud kui rahulolev juhendaja Kuro Link. Sander Statsenko oli ülekaalukalt parim poiste U18 kaugushüppes (6,04 m) ja saavutas 100 m jooksus teise koha. Thomas Samuel Berg ja Karl Kielas saavuatsid kaksikvõidu põnevas U16 poiste kuulitõukes. Samuti saavutati kaksikvõit tüdrukute U16 kuulitõukes Gree-Liis Krapp ja Anete Lensment poolt. Grethe Karoline Kaljaste võitis uue isikliku rekordiga (5,26 m) tüdrukute U16 kaugushüppe. Nora Pärn pidi paraku hea tulemusega (4,81 m) esimesena poodiumilt välja jääma. Markus Kaljur ja Henri Sireli saavutasid poiste U14 800 m jooksus vastavalt 2. ja 3. koha. Lisete Lensment oli U14 tüdrukute palliviskes samuti kolmas.

19. mail Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud TV 10 Olümpiastarti 48. hooaja 4. vabariiklikul etapil oli erikülaliseks president Kersti Kaljulaid. Meie sportlastest oli aisana võistlemas Greete-Liis Krapp, kes saavutas 3 cm lähimat konkurenti ja võitis palliviske tulemusega 51,94 m. Kettaheites tõi pronksmedali vaid 1 cm edu (31,04 m). Õnn soosib tugevaid.

Noori juhendavad Kuro Link, Grete Udras, Mikk-Mihkel Arro, Romet Mihkels.