Emadepäeva eelsel reedel toimus Kilingi-Nõmme spordihoones juba 30. Emadepäeva võimlemispidu. Rohkearvulisele publikule demonstreeriti uusi võimlemiskavu, tantsunumbreid ja akrobaatilisi trikke. Külalistena esinesid lasteaed Krõll pisikesed võimlejad ning Sindi, Surju ja Pärnu võimlemisrühmad. Saladusena hoitud Võimlemispeo lõpunumberiga tänati meie juhendajad, Eha Smolina ja Margit Schmidti. Üllatuskava avasid VK Githa kunagised võimlemismissid Siiri ja Maiken. Peeatselt ühinesid nendega pisipojad, keda rõõmsate kilgete saatel võimeldes käest kätte lennutati. Kui kavas hakkasid kõlama kaasahaaravad rockirütmid, jooksid vaibale kõik vilistlasrühma võimlejad oma laste ja nooremate õdedega. Fantastiline etteaste haaras kaasa ka publiku ja avaldas muljet žüriile, kuhu kuulusid valla spordijuht Toivo Tallo, vallavanem Eiko-südamega Saardes- Tammist, maletreener Eiki Lehemets, südamega spordimees Arko Kask ja ärksa spordivaimuga Madis Markus Lind. Elegantseimaks rühmaks  valiti sel aastal üksmeelselt Githa vilistlasrühm ning 2019 aasta võimlemismissi tiitli pälvis Epp Loviisa Pärtel.

Juba 18. mail jätkasid meie võimlejad VK Githa esivõistlustega. Võimelda sai nii vahendiga kui ilma. Aga esineda tuli nüüd üksinda ja kavagi tuli koostada endal. Ainult 1. klassi lapsed võistlesid treeneri koostatud hüpitsakavaga. Võimlemisvaibal käis kokku 31 tüdrukut. 1. klasside arvestuses võitis Johanna Maidlas. 2.-3. klassi õnnestunuim vabakava oli Bianca Vaarikul. Parim vahendikava aga Merilyn Rabal ja Lisete Kristina Taltsil. 4.-6. kl. arvestuses võitis nii vaba- kui vahendikava Seleri Sutt. Vanemate võimlemisneidude eeskujulikuma vabakava esitas Johanna Tammist ja vahendikava Hanna Tali. Kohtunikud tunnistasid ilusama naeratuse eriauhinna vääriliseks Bianca Vaariku, elegantseimaks esinejaks Seleri Suti ning julgeimaks trikielementide esitajaks Isabel Kutteri. Võistluste rändkarika, parima sooritusviisiga võimleja, omandas Seleri Sutt.

Saarde valla ligi 60-liikmeline võimlemispere osaleb 3. Pärnumaa võimlemispeol Päikeseratas. Pidu algab Pärnu Vallikäärus 1. juunil 2019 kell 16.00 ja on publikule tasuta. Kõik võimlejad kutsuvad rahvast värviküllastest esinemiskavadest osa saama. Jätkuvat rõõmu liikumisest kõigile!

Jaga sõbraga!
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex