Sündmused -e laadimine

← Tagasi Sündmused -e juurde

Kilingi-Nõmme Spordihoone

+ Google Map
Pargi 3
Kilingi-Nõmme, Eesti

jaanuar 2020

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

COOLBET rahvaliiga meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

COOP Kilingi-Nõmme – TEMPO (Tallinn) Turniiritabel

Väikelinna CUP jalgpallis

10:00 — 18:00

2012 sündinud võistkondadele Ajakava ja juhend

Väikelinna CUP jalgpallis

All Day

2011 sündinud võistkondadele  AJAKAVA ja JUHEND

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Pärnumaa MV meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

COOP Kilingi-Nõmme – VK ÜKS SAMM Turniiritabel

Väikelinna CUP jalgpallis

All Day

2010 sündinud võistkondadele Ajakava ja juhend

Väikelinna CUP saalijalgpallis

10:00 — 17:30

2008 sündinud võistkondadele Ajakava ja juhend

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

veebruar 2020

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

2020 Pärnumaa MV meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

COOP Kilingi-Nõmme SAUGA VK Turniiritabel

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

2020 Pärnumaa MV meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

COOP Kilingi-Nõmme – VK TÕUSEV Turniiritabel

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

märts 2020

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Pärnumaa MV meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

B veerandfinaalid 1. kohtumine COOP Kilingi-Nõmme – Häädemeeste VK  

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Treening toimub aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Eesti Meistrivõistlused jõutõstmises

All Day

EDASI LÜKATUD MÄÄRAMATA AJAKS Juhend Registreerunud võitlejad

aprill 2020

8. Kahe spordihoone matk

All Day

Kahe spordihoone matk sai alguse 2013 aprillis toimunud südamenädalaga. Järgmisel aastal koguti terviseminuteid juba terve nädal. Edasi liitusime Eesti Olümpiakomitee, Ühenduse Sport Kõigile ja Kultuuriministeeriumi teemakuudega. Viimati oli selleks töökohaspordikuu. Kuna Eesti Olümpiakomitee 2020 teemakuud pole avalikustatud, siis nimetame 2020 Kahe spordihoone matka “Kodukohaspordikuuks”. Nimevalikut põhjendame käesoleva Saarde valla rahvaspordisarjaga “Lähme koos 2020”.  Seoses eriolukorraga toimub matk aprilli kuu jooksul Kilingi-Nõmme MOBO rajal. Leia 23 kontrollpunktiga rajalt vähemalt pooled kontrollpunktid. Saada raja läbimise aeg koos oma nimega spordihoone@sksaarde.ee . 8.…

mai 2020

31. VK Githa emadepäeva võimlemispidu

19:00 — 20:30

Tutvu varasemate võimlemismissidega SIIN

september 2020

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Hatha jooga

18:30 — 19:50

Aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Hatha jooga

18:30 — 19:50

Aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis Margit Schmidti juhendamisel.

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Aeroobika saalis Margit Schmidti juhendamisel.

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Hatha jooga

18:30 — 19:50

Aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis Margit Schmidti juhendamisel.

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis Margit Schmidti juhendamisel.

Eakate võimlemine

16:00 — 17:00

Aeroobika saalis Margit Schmidti juhendamisel.

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Aeroobika saalis Ly Tolbergi juhendamisel.

+ Export Events