Sündmused -e laadimine

← Tagasi Sündmused -e juurde

Kilingi-Nõmme Spordihoone

+ Google Map
Pargi 3
Kilingi-Nõmme, Eesti

oktoober 2018

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

Sõpruskohtumine korvpallis Saarde-Häädemeeste-Salacgriva

11:00 — 14:00

11.00 Saarde – Häädemeeste GELLERTON 12.00 Häädemeeste GELLERTON – Salacgriva 13.00 Salacgriva – Saarde  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

november 2018

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Isadepäeva perepäev

18:30 — 20:00

Suures saalis  KiNGi perepäev 

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

detsember 2018

Saarde Jõuluturniir saalijalgpallis

10:00 — 17:00

Saarde Jõuluturniil osalejate vahel loositakse uue aasta algul toimuval Ilvese peol paar spordijalanõusid SPORTLANDILT. JUHEND TULEMUSED PILDID

+ Export Events