Sündmused -e laadimine

← Tagasi Sündmused -e juurde

Kilingi-Nõmme Spordihoone

+ Google Map
Pargi 3
Kilingi-Nõmme, Eesti

veebruar 2020

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

märts 2020

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Pärnumaa MV meeste võrkpallis

20:00 — 21:30

B veerandfinaalid 1. kohtumine COOP Kilingi-Nõmme – Häädemeeste VK  

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Idamaine kõhutants

18:30 — 20:00

Aeroobikasaalis Heivi Tähe juhendamisel kõhutantsu treening, oodatud on kõik kõhutantsu huvilised

Hatha jooga

20:00 — 21:30

Ly Tolbergi juhendamisel Hatha jooga treening aeroobikasaalis

Hatha jooga

16:00 — 17:30

Hatha jooga aeroobikasaalis Siiri Pärna juhendamisel

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis Margit Schmidti juhendamisel naistele rütmivõimlemine

Elinabody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaali treening Elina Otto juhendamisel

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Ly Tolbergi juhendamisel aeroobikasaalis edasijõudnutele mõeldud hatha jooga

mai 2020

31. VK Githa emadepäeva võimlemispidu

19:00 — 20:30

Tutvu varasemate võimlemismissidega SIIN

september 2020

10. Kolme koolimaja jooks

12:30 — 14:00

Võistlusinfo Varasemad tulemused

+ Export Events