Südamest soovime, et Isadepäeva tähistatakse enamikes kodudes. Teisalt on see päev, kus isad-vanaisad saavad oma võsud käekõrvale võtta ja kutsuda rammu katsuma. KiNG pere on eeskätt meesperele mõeldes taas ette valmistanud kontserdi. Hr. Enn Pruul jätkab Tihemetsa spordihoones endanimelise lauatenniseturniiriga. Kes just 13. novembril Jõulumäele jooksma või klubisse malet mängima ei lähe, saavad tulla spordihoonesse korvpalluritele kaasa elama. Saarde meeskond võõrustab Häädemeestet ja Salacgrivat.

Juba 9. korda saame Saarde vallas aastalõpu sportlikumaks muuta osaledes 5. novembrist kuni Jõuludeni kestval kiiruslikul tšempionaadil. Sel aastal alustame juba nädal enne isadepäeva. Siis on kõigil võimalik Jõuludeni jäävast seitsmest nädalavahetuset vähemalt viiel tulemused kirja saada. Viimaste vahel loosib SPORTLAND uued saalijalanõud. Mõeldes Tihemetsa rahavale, on nüüdsest võimalik tšempionaadist osa saada ka Tihemetsa spordihoones. Samadel alustel nagu Kilingi-Nõmme spordihoone nädalavahetusel, toimub seal võistlus ainult esmaspäeval. Tutvu ka kõigi aegade kiirusliku tšempionaadi rekorditega. Kõigil on võimalus seda pingerida muuta. Väljaspool tšempionaadi arvestust toimuvad sõudeergomeetri tõmbed rekordiparandajatele 500 m ja 2000 m distantsil. Igale uuele rekordiomanikule auhind võistluspaigas. Nädala osalejate vahel loosiauhinna üllatused.

Spordiaastat Saardes  lõpetab järjekordne Jõuluturniir. Sel aastal mängime discgolfi, võrkpalli, sulgpalli, koroonat ja toimub jõualade mitmevõistlus Fitness5.

Juhendid: SK Saarde kiiruslik tšempionaat, disgolf JõuluLEDsulgpall, fitness5, võrkpalliturniir JõuluNÄHV,  Isadepaeva maleturniir, Ennu lauatenniseturniir

Jaga sõbraga!
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex