SK Saarde põhikooseisu mehed on vigastustest terveks ravitud ja järelkasv on kogemuse võrra rikkam. Saarde esindusmeeskond osaleb sarnaselt eelmisele hooajale Pärnumaa MV-l ja nimemuutuse teinud COOLBET rahvaliiga meeste 1. tugevusgrupis. Selle hooaja eesmärk on võita mõlemad sarjad. Jooksvalt otsustakse osalemine ühepäevastel turniiridel. Ka SK Saarde võrkpallimeeskond on sellel hooajal teinud nimemuutuse. Esmakordselt on klubil nimisponsor. Algaval hooajal mängitakse COOP Kilingi-Nõmme nimelise meeskonnaga. Kohalike ettevõtjate kasvav toetus loob head eeldused  lisaks esindusmeeskonna edule ka järelkasvu arenguks. Alates 2016 septembrist juhendavad Ragnar Pähn ja Sven Saarpere vabatahtlikena meie koolinoori. Just toetajate abile tuginedes saame neid jätkuvalt lähetada  EVF täiendkoolitustele. Kaugemad sihid on seotud mõistagi noortega ja esimese liivaväljakute spordikompleksi rajamisega Pärnumaal, Tihemetsas … Neist tulevikus.

Pärnumaa MV põhiturniiril mängitakse 2 ringi. Esimeses ringis on 7 mängudevooru, mis toimuvad veel sellel aastal. Meil on 4 kodumängud. Vt AJAKAVA.

COOLBET rahvaliigas on põhiturniiris üks ring. Seitsmest mängust neli toimuvad kodusaalis. Ajakava on kokkuleppeline. Esimene mäng toimub 26. oktoobril kodusaalis.

Tänud kõigile Saarde võrkpalli toetajatele: COOP Kilingi-Nõmme, SPORTLAND, Taritvo, PREAB, Sibille, Tihemetsa Jaani Kool, Saarde Kommunaal, HMG Invest&Holding, Rainert RL, Jantor Invest, Oberis, Lavi autoteenindus, Renzo, Helmetal IMS, ENERVIT, Ringajas, mõistagi tantsuklubi Tantsuhing tantsutüdrukud ja lärmakad fännid.

Jaga sõbraga!
KategooriaVõrkpall
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex