Äsja lõppes seni arvukaim KiNG korraldatud 6. Kolme Koolimaja Jooks. SK Saarde jooksuteam innustab 9. oktoobril Pärnus, Niidupargis kaasa lööma Pärnu Klubi Tervisesport 44. Kadrijooksul. Arvestust peetakse 19 vanusegrupis nii individuaalselt kui võistkondlikult. Osalema oodatakse kõiki, kes on sündinud enne 2011 aastat. Eriti vahva kui saad minna koos perega ja sini-kollased Saarde valla dressid selga panna! Registreerimine võistluspaigas kell 11.00. Stardid algavad kell 12.00. Distantsid vastavalt vanusele 1000 m ja 3000 m. Tutvu 44. Kadrijooksu juhendiga .

Samuti soovitame koopereeruda MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi korraldatud  Pärnu Rannajooksule 23. oktoobril. Uue Pärnu Rannastaadioni näol on tegemist uhke võistluskeskusega. Avatud on 5 km rahvarada ja 10 km põhidistants. Kilingi-Nõmme mitmevõistlusel osalenute seast loosis Kahe Silla klubi kaks tasuta pääset, mille võistid Grethe Karoline Kaljaste (Saarde v.) ja Jaan Endrik Kirsi (Audru v.). Tutvu Rannajooksu lastejooksude juhendiga ning jooksu/retke juhendiga. Registreeri SIIN.

Kui Sul on transpordiga probleemi, siis palun anna sellest Kilingi-Nõmme spordihoonesse teada. Saarde spordirahvast sõidutab perekond Kaljur.

Jaga sõbraga!
KategooriaJooksmine, Tervisesport
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex