pildi autor Mauri Levandi

Saarde 2022 parima naissportlase, Marie Kielase hooaja algus on paljulubav. Hoiame pöialt, et see on alles algus … Allpool Marie kokkuvõte 2023 discgolfi suvisest hooajast.

Pool discgolfi hooajast on möödas ning võtan kokku senised võistlused. Selle hooaja eesmärk on mängida kõikidel Innova Baltic Tour’i etappidel, kuhu kuulusid aprillis toimunud Vilniuse  Open (3. koht), mais Valmiera Open (4. koht) ja 16.-18. juunil toimuv Nordic Titanium Pühajärve ja Annikoru radadel. Aprillis saavutasin Sindi Openil 3. koha. Mais toimus teist aastat järjest Metsajõel ainult naistele korraldatav võistlus Ladies First. Saarde vald oli esindatud nelja naisega. Peale minu osalesid veel Helle Berg, Kätlin Laur ja Reine Klettenberg. Naised jaotati reitingu järgi kolme võistlusklassi ning oma klassis sain taas 3. koha. Juuni alguses osalesin European Pro Tour’i ühest etapist, mis toimus Eestis, Kõrvemaal ning võistluse nimeks oli Estonian Open. Tegu oli kindlasti seni suurima ja tähtsaima võistlusega, kus üldse mänginud olen.  Suutsin teha hea tulemuse, saavutades võimsate mängijate seas 4.-5. koha. 10.-11. juunil toimus Pärnumaa erinevatel radadel Latitude 64 Festival ja pärast kahte päeva ning kolme võistlusringi tulin kokkuvõttes 2. kohale. Hooaja jooksul võtan osa Eesti Discgolfi Liidu poolt korraldatavast karikasarjast, kus mängitakse erinevatel radadel üle Eesti. On jäänud mängida veel Elva etapp ning septembri lõpus toimuv finaal Kõrvemaal. Osalen ka Saarde kinnise karikasarja etappidel, mille 4. etapp toimub avatud võistlusena Kilingi-Nõmme linnapäevadel

Ees ootavad veel Innova Baltic Discgolf Championship, Eesti Meistrivõistlused, Alutaguse Open, South Estonia Open, Eesti paarismeistrivõistlused. Hea hooaja algus andis kutse oktoobri lõpus European Pro Tour’i finaali Hispaanias.

Jaga sõbraga!
KategooriaDisc-golf
Sildid
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex