Tartu Ülikooli spordihoones toimus Vabariigi suurima võimlemisfestivali 26. GymnaFest finaalvõistlus, kuhu pääsesid eelvoorust vaid parimad võimlemis- ja tantsurühmad. Käesolevast aastast on festival rahvusvaheline ja nii sai arvukas publik nautida ka välismaiste rühmade põnevaid etteasteid.
Eraldi selgitas zürii kategooriate laureaadid ja võitjad tantsu- ja võimlemiskavadest. Vanusegrupis 30+ on Githa Vilistlasrühm seni pälvinud neljal korral laureaaditiitli. Võit on jäänud käeulatusse. Sel aastal seadis Marko Sassjan  rühmale kava ”Meeleheitel koduperenaised”. Veatu etteaste ja särtsakas esinemine tagas kategooria esikoha!
Lisaks paluti vilistlased sisustama Eesti Võimlemisliidu tänuõhtut, kus kokkutulnud said nautida rühma meeleolukat etteastet ABBA popurrii saatel. Rühmas treenivad regulaarselt ja Markoga aina uusi kavu luues võimlev treener Siiri Linke, Kristi Sutt, Laivi Pärna, Evely Olde, Marleen Parm, Triin Antso, Siret Lilleleht ja Liana Pusse.
Õnnitleme innukat vilistlasrühma, kelle huvitavaid kavu näeme nii kohalikel sündmustel kui eesootavatel uutel festivalidel!

Loe lisaks Gymnafest 2024 tulemuste kohta

Margit Schmidt

Jaga sõbraga!
KategooriaÜldinfo
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex