JK Poseidoni treenerid ootavad lapsi Häädemeeste ja Kilingi-Nõmme laagritesse, mis leiavad aset 12.-16. juunini ja 7.-11. august. Registreerimine juuni laagrisse kestab kuni 29 maini ja augusti laagrisse 24. juulini või seni kuni kohti jätkub. Osalema on oodatud kõik 2005.-2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud. Laagrite juhendajateks on JK Poseidoni noortetreenerid. 

Laager kestab iga päev 9.30 – 17.00. Viimane päev lõpeb kell 13.00. Hommikuti toimub kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Ekskursioon Tallinnasse on kolmapäeval või neljapäeval. Lapsed saavad kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, Laagri lõppedes jagatakse auhindu või diplomeid.

Laagri maksumus, 80.-€ sisaldab osaleja eesnimega särki, lühikesi pükse ja kedrasid (helesinine/must/helesinine), vett ja puuvilju kogu päevaks, sooja lõunasööki (v.a reedel), ekskursioonipäeva, diplomit ja meeneid. Kui lapsevanem soovib last registreerida nii juuni kui augusti laagrisse, siis teine laager maksab 63.- €. Augusti laagrisse registreerimisel tuleb sellisel juhul kasutada juuni laagri kinnituskirjas olevat linki. Lisainfo ja registreerimine siit!

Kinkige lapsele meeldejääv suvenädal!

 

Jaga sõbraga!
KategooriaJalgpall
Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex