21. mail sagisid Kilingi-Nõmme suveaias kevadlaadalised ja raskejõustiklased. Nii Saarde kui Pärnumaa meistrivõistluste medaleid jagati kümnes kategoorias. Esmakordselt toimus eraldi arvestus parasportlastele. Naiste parasportlaste esikoha võitis Jelena Pipper (HC PRO), olles absoluutarvestus kaheksa naise konkurentsis viiendal kohal. Meessportlasi sel aastal veel parasportlaste klassis ei osalenud. Anneli Volkov (Tln.) parandas eelmisel aastal enda nimel olevat võistluste rekordit (82,5 kg) kuid paremate IPF punktidega võitis naiste esikoha hoopis Karoliine Holter Tartust. Meeste absoluutseks võitjaks tuli Taavi Toom Paidest. Kahele üldvõitjale kinkisid Livonia Kevadlaada kauplejad taimeisikud. Saarde sportlastest võitis Lii Zerel Pärnumaa meistrimedali ja oli naiste absoluutarvestuses kolmas. Noormeeste kergemas kaaluklassis saavutas Elmar Jefimov teise koha nii Pärnumaa MV kui üldarvestuses. Noormeeste 83+ kg klassis napsas Harry Näär Häädemeestelt esikoha meie poiste, Niglas Meinson ja Villem Tallo ees. Kuni 93 kg kaaluvate meeste konkurentsis võidutsesid Assar Tallo ja Mikk Manilets SK Saardest. Kõige raskemate meeste arvestuses tuli Pärnumaa meistriks Kristjan Puusepp Günter Kooviti ees. Rikkaliku auhinnalaua katsid ICONFIT ja FitShop.