Kilingi-Nõmme spordihoones toimus 10. NAISTEPÄEVATURNIIR paarisvõrkpallis Neljanda järjestikuse turniirivõidu noppis Karel Pais, kelle koostöö klappis sel korral kõige paremini meeskonnakaaslasega SK Saardest – Karl Maidlega. Nüüd on Karel olnud võitja juba pooltel toimunud turniiridest. Karlile oli see esimeseks Saarde paarisvõrkpalliturniiri võiduks. Naiste võitjad, Pille-Riin Saarpere ja Kristiina Tõkke on varasemast kahekordsed võitjad. Koos mängides võideti turniir aga esmakordselt. Suur aitäh kõigile külalistele Tartust, Tallinnast, Saugast, Surjust, Pärnust ja Läti Vabariigist. Mängud kulgesid ladusalt. Kõik soovijad jõudsid veel Pärnu spordihalli VK Pärnu – Bigbank Tartu 1/4 finaalmängule kaasa elama. Suured tänud SPORTLANDILE ja OÜ Lumiroos.
Võrkpallpallureid ootame taas Kilingi-Nõmme 2-3. aprillil kui toimub 14. LIBA lihavõtteturniir. Turniiridel osalenud mängijate vahel loositakse paar Mižuno jalanõusid SPORTLANDilt.

JUHEND

TULEMUSED: MEHEDNAISED

Jaga sõbraga!
KategooriaVõrkpall

One Trackback

  1. […] Mižuno jalanõusid, mille võitja saab valida endale sobivast poest Eestis. Loosikastis on juba Paaristurniiril osalenud 12 naise ja 22 mehe nimed […]

Kirjuta kommentaar:

*

Sinu email aadressi ei avaldata.

Logo_footer   
     © 2016 Saarde vald           Sisukord

Website by Altex