Sündmused -e laadimine

← Tagasi Sündmused -e juurde

Kilingi-Nõmme Spordihoone

+ Google Map
Pargi 3
Kilingi-Nõmme, Eesti

Tulevased Sündmused

Sündmused loendis navigeerimine

november 2017

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaalis

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobikasaalis

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 19:30

Juhend Jooksvad tulemused

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 17:30

Juhend Jooksavad tulemused

Hatha jooga

18:00 — 19:30

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobikasaalis

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobikasaalis

detsember 2017

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 19:30

Juhend Jooksvad tulemused

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 17:30

Juhend Jooksavad tulemused

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

2018 Pärnumaa MV võrkpallis COOP Kilingi-Nõmme – TÕSTAMAA

20:00 — 21:30

6. voor:  COOP Kilingi-Nõmme – TÕSTAMAA

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 19:30

Juhend Jooksvad tulemused

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 17:30

Juhend Jooksavad tulemused

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 19:30

Juhend Jooksvad tulemused

SK Saarde kiiruslik tšempionaat

12:00 — 17:30

Juhend Jooksavad tulemused

Saarde Jõuluturniir – JõuluNÄHV võrkpallis

10:00 — 15:00

EVF pisut kohandatud Kooliliiga reeglitega ühepäevane võrkpalliturniir põhikooli poistele ja tüdrukutele… NB! Litsentsiga noormängijatel osalemine keelatud! JUHEND REGISTREERIMINE

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobikasaalis

2017 Pärnumaa FITNESS5 karikasari – 3. etapp, Kilingi-Nõmmes spordihoones

12:00 — 18:00

Registreeri  JUHEND KOONDTABEL Väliskülalistele on eriauhinnad … 

jaanuar 2018

ElinaBODY

17:30 — 18:30

ElinaBODY

17:30 — 18:30

ElinaBODY

17:30 — 18:30

ElinaBODY

17:30 — 18:30

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2011 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2007 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

ElinaBODY

17:30 — 18:30

ElinaBODY

17:30 — 18:30

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2010 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2006 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

ElinaBODY

17:30 — 18:30

ElinaBODY

17:30 — 18:30

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2008 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

Väikelinna CUP 2018

10:00 — 18:00

Saalijalgpallis 2018-2004 sündinud poisid Registreerimine ning lisainfo: nils@jkposeidon.ee või 55622669 Registreerunud võistkondi on võimalik näha aadressil: https://www.facebook.com/VaikelinnaCup/ JUHEND

+ Export Events