Sündmused -e laadimine

← Tagasi Sündmused -e juurde

Kilingi-Nõmme Spordihoone

+ Google Map
Pargi 3
Kilingi-Nõmme, Eesti

september 2018

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

8. Kolme koolimaja jooks

12:30 — 14:00

Kolme koolimaja jooks sai alguse 2011 aastal, millega koolipere tähistas koolimaja 50. sünnipäeva. Pidupäev on saanud traditsiooniks ja külaliste arv on kasvamas. Tutvu jooksu kõigi aegade Top 10  ja tule samuti peole. JUHEND REGISTREERIMINE 

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

oktoober 2018

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Idamaine kõhutants algajatele

18:30 — 19:30

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe

Idamaine kõhutants

19:30 — 21:00

Aeroobika saalis Juhendab Heivi Tähe  

EgleZumba

17:00 — 18:00

Aeroobika saalis  Juhendab Egle Vutt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

ElinaBody

17:30 — 18:30

Aeroobika saalis, rühmatreening  Juhendab Elina Otto

Hatha jooga

19:00 — 20:30

Aeroobika saalis  Treeningut viib läbi Siiri Pärn

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

november 2018

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Naiste rütmivõimlemine

19:00 — 20:00

Aeroobika saalis alates oktoobrist Juhendab Margit Schmidt

Eakate võimlemine

15:30 — 16:30

Aeroobika saalis Juhendab Margit Schmidt

+ Export Events