Kilingi-Nõmme oli 18. veebruaril üleriigilise talvise discgolfi sarja Käpik 7. etapi korraldusega võõrustajaks 47 discgolfihuvilisele. 15 korviga rajal mängiti kolm ringi. Meeste konkurentsis tegi parima tulemuse (-23 alla/par) Silver Lätt. Saarde valla parimana oli Madis Aal (-3 alla/par) ehk 132 tabamusega 10. Sama tulemusega (132 tabamust) saavutas Masters klassi esikoha Eero Peterson. Meie parimana pidi Erki Kangur 137 tabamusega esimesena poodiumilt välja jääma. Naisi oli võistlusrajal seitse. Võistluse võitis Helian Maivel (146 tabamust). Saarde valla tublimatena saavutasid Kätlin Laur ja Helle Berg vastavalt 4. ja 5. koha. Vahva on aga see, et ettevõtmise sponsorite poolt välja pandud loosiauhinnad jagati kohalikele osalejatele…